XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W RINGO

XIV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ W RINGO
"KURPIOWSKI JANTAR"
STADION W LELISIE 19.06.2021. GODZ. 9:00

ORGANIZATOR: LUDOWY UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY NASIADKI
Data: 19 czerwiec 2021 roku, godzina 9.00
Miejsce: Stadion Szkoły Podstawowej w Lelisie
Współorganizatorzy: Gmina Lelis, Szkoła Podstawowa w Nasiadkach, Szkoła Podstawowa w Lelisie, Ludowe Zespoły Sportowe w Lelisie, CKBiS w Lelisie, Polskie Towarzystwo Ringo.
Fundator nagród: Zarząd Województwa Mazowieckiego
Cele turnieju: rozwój i podnoszenie umiejętności sportowych, rywalizacja sportowa dzieci i młodzieży, promocja zdrowego stylu życia przez organizację atrakcyjnych przedsięwzięć sportowo-rekreacyjnych. Wyłonienie kadry Gminy Lelis na Mistrzostwa Polski w ringo. Aktywne spędzenie czasu wolnego.

Po raz kolejny mistrzyni sztangi z Obierwi wywalczyła złoty krążek.
W sobotę i niedzielę 24-25.10.2020 r. odbyły się MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS 2020 w Piekarach Śląskich, w których wzięła udział Justyna Niedzwiecka - zawodniczka UKS Atleta Ostrołęka
Z wynikiem w dwuboju 92 kg (rwanie 39 kg + podrzut 53 kg) zdobyła pierwsze miejsce w kategorii do 71 kg.
Wielkie gratulacje, życzymy dalszych sukcesów !!!

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR WÓJTA GMINY

Turniej odbył się 13. września z uwzględnieniem rygorów sanitarnych dotyczących COVID 19, a więc po wypełnieniu stosownych oświadczeń oraz z udziałem 10. drużyn. Na starcie stanęły następujące drużyny: X Car Auto Lakiery Ostrołęka, FC Promil Olszewka, KP Białobrzeg Bliższy (gm. Olszewo Borki), Czarnia (gm. Kadzidło), Na farcie Zamość (gm. Sypniewo), Atak Chmielu Olszewo Borki, LZS Obierwia, OLISAR Lelis, Bad Boys Myszyniec, Master Kadzidło.
Turniej rozgrywano na dwóch boiskach wytyczonych na płycie stadionu Zespołu Szkół w Lelisie. Drużyny 5-osobowe grały mecze 2x7 min. W grupach po 5 drużyn grano systemem każdy z każdym. Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach systemem na krzyż zmierzyły się w walce o finał, a następnie o 3.miejsce oraz o zwycięstwo w turnieju. Sędziowali oraz prowadzili sekretariat Dariusz Mróz, Witold Kwiatkowski oraz Maciej Brzeski.

V TURNIEJ LZS PIŁKI NOŻNEJ

V Turniej LZS piłki nożnej w Gibałce, 5. lipca 2020 r.

Na boisku wiejskim w Gibałce, dobrze przygotowanym siłami miejscowej młodzieży i działaczy rady Gminnego Zrzeszenia  LZS odbył się  5. lipca  V Turniej LZS piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stefana Prusika.

W turnieju startowały drużyny 7-osobowe. Sędziowali na zmiany Jerzy Dawid i Dariusz Mróz. Grano systemem każdy z każdym. W turnieju startowały drużyny: FC Promil Olszewka, Global Tynki Nasiadki – Zbójna, LZS Obierwia, ART MET Olszewka, OLISAR Lelis.

Drużyny uplasowały się w następującej kolejności:

  1. OLISAR Lelis,
  2. FC Promil Olszewka,
  3. MET Olszewka,
  4. Global Tynki Nasiadki- Zbójna,
  5. LZS Obierwia.

PODSUMOWANIE GMINNEJ RYWALIZACJI SPORTOWEJ

PODSUMOWANIE GMINNEJ RYWALIZACJI SPORTOWEJ UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z ODDZIAŁAMI GIMNAZJALNYMI W RAMACH POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ, KTÓRYCH ORGANIZATOREM JEST POWIATOWY GRODZKO-ZIEMSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W OSTROŁĘCE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

1. WYNIKI WSPÓŁZAWODNICTWA W KATEGORII DZIECI (KLASA VI I MŁODSI)
I. Szkoła Podstawowa w Lelisie
II. Szkoła Podstawowa w Łęgu Starościńskim
III. Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim

O wyniku zwycięskiej drużyny z Lelisa wśród dzieci, zdecydowały umiejętności sportowe dziewcząt. Najbardziej usportowieni okazali się chłopcy z Łęgu Przedmiejskiego.