Z okazji KONSTYTUCJI 3-go MAJA rozegrano turniej piłki nożnej pod patronatem Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika. W sobotę 30 kwietnia rywalizowały drużyny żeńskie, a w niedzielę 8 maja - męskie. Organizatorem turniejów była Rada Gminna LZS, Centrum Kultury - Biblioteki i Sportu w Lelisie oraz dyrektorzy szkół w Łęgu Przedmiejskim i Nasiadkach.

 W niedzielę 24 kwietnia 2022 r. na hali sportowej w Obierwi odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lelis. Został on zorganizowany przez LZS w Lelisie, CK-BiS w Lelisie i Szkołę Podstawową w Obierwi, a sfinansowany ze środków budżetu Gminy Lelis.
W zmaganiach sportowych przy stołach rywalizowano w 9 kategoriach. Mimo dużej ilości kategorii wiekowych i konkurencji turniej przebiegł bardzo sprawnie, a poziom niektórych pojedynków był bardzo wysoki.

LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W LELISIE
CENTRUM KULTURY BIBLIOTEKI I SPORTU W LELISIE
SZKOŁA PODSTAWOWA W OBIERWI

Zapraszają do udziału w turnieju tenisa stołowego o puchar WÓJTA GMINY LELIS.

 REGULAMIN 

 Cele zawodów: rozwój i podnoszenie umiejętności sportowych, w tym rywalizacja sportowa dzieci, młodzieży i dorosłych, promocja zdrowego stylu życia, aktywne spędzanie czasu wolnego. 

Termin i miejsce: 24 kwietnia 2022 roku,  sala sportowa Szkoły Podstawowej w Obierwi, start: 11:00

Kategorie młodzieżowe:

  • chłopcy klasa IV i młodsi- rocznik 2011 i młodsi
  • chłopcy klasa V i VI - rocznik 2010/ 2009
  • chłopcy klasa VII i VIII- rocznik 2008 i 2007
  • dziewczęta klasa IV i młodsi- rocznik 2011 i młodsi
  • dziewczęta klasa V i VI - rocznik 2010/ 2009
  • dziewczęta klasa VII i VIII- rocznik 2008 i 2007

Kategorie dla dorosłych:

W niedzielę 27 lutego 2022 r. odbył się "14 Turniej Powiatowy o Puchar Wójta Gminy Lelis Stefana Prusika" w piłce halowej.

Klasyfikacja drużyn:
I - BLACK & WHITE Turośł
II - ART-MET Olszewka
III - MŁODE ORŁY Zbójna
IV - FC PROMIL Olszewka
V - GLOBAL TYNKI Nasiadki


Rada Gminna LZS w Lelisie wraz z Wójtem Gminy Lelis Stefanem Prusikiem i Dyrektorem Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie zapraszają 20 lutego 2022 roku na TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ OPEN w sali sportowej w Lelisie.