INFORMACJA

Tradycyjne urzędy, w których trzeba czekać w kolejkach i w których traci się czas i energię, odchodzą powoli do lamusa. E-usługi są dostępne na każdym kroku i dla każdego – również w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Elektronicznie można też otrzymywać z ZUS świadczenia – wystarczy założyć konto w banku i zmienić sposób wypłaty zasiłku, emerytury czy renty.

E-urzędy i e-usługi dla obywateli są w Polsce powszechnie dostępne. Coraz więcej spraw możesz załatwić szybko, wygodnie i w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu. Najczęściej wystarczy mieć konto w banku i profil zaufany. Tak samo jest w ZUS.
Dzięki Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz usłudze e-wizyty w ZUS możesz załatwić wiele spraw. Bez osobistego kontaktu możesz również otrzymywać z ZUS świadczenia.

BZB ZUS

WSZYSCY GRAMY DLA JULKI

Wszyscy gramy dla Julki !

Serdecznie zapraszamy na Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w Olszewce 08.08.2021 r. godz. 12:00

zaproszenie wszyscy gramy dla Julki

SZCZEPIENIE PSÓW

Szczepienie psów przeciwko wściekliźnie jest obowiązkowe !

zaszczep pupila plakat

KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

BIEG TROPEM WILCZYM

Bieg Tropem Wilczym to jedna z największych imprez sportowych w Polsce – organizowana jest dla uczczenia pamięci Żołnierzy Wyklętych.
15 sierpnia 2021 r., Muzeum Żołnierzy Wyklętych jako organizator lokalny, zaprasza do udziału w IX edycji imprezy.

banner glowny 20210421 1

Start będzie miał miejsce w bramie przed budynkiem głównym Muzeum. O godz. 12.00 nastąpi start na dystansie 1 963 m (długość ta nawiązuje do daty śmierci ostatniego żołnierza wyklętego – Józefa Franczaka „Lalka”), z kolei o 12.30 rozpoczną się zmagania na dystansie 5000 m.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Limit uczestników na dystansie 1 963 m wynosi 200 osób, a w biegu na dystansie 5 000 m – 150 osób.

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Lelis - Gminny Komisarz Spisowy w Lelisie ogłasza uzupełniający otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych wykonujących czynności w ramach prac spisowych związanych z przeprowadzeniem na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r. spisu powszechnego NSP 2021.

NSP 2021 jest przeprowadzany w terminie od dnia 1 kwietnia do dnia 30 września 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., godz. 24.00. 

Termin składania ofert: od 13 lipca do 22 lipca 2021 r.