KONSULTACJE SPOŁECZNE

Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej „Wykonanie dokumentacji projektowej (ZRID) na Rozbudowę drogi powiatowej Nr 2524W Lelis – Długi Kąt – Kadzidło od  km 0+000 do ok. km 6+650 z budową oświetlenia ulicznego”.
Materiały informacyjne udostępnione zostały na stronie internetowej
www.zdp.ostroleka.pl w dniu 27.11.2020 r.
Opinie dotyczące przedsięwzięcia należy przesyłać w terminie do dnia 18 grudnia 2020 r.

AKCJA INFORMACYJNA II

Multiconsult Polska Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, zaprasza do wzięcia udziału w Akcji Informacyjnej II - dotyczącej projektowanej OBWODNICY OSTROŁĘKI w ciągu drogi krajowej nr 53.

Obwodnica Ostroleki akcja inf II

INWESTYCJE DROGOWE
Przebudowa dróg gminnych nr 250604W i 250603W
INWESTYCJE DROGOWE
Przebudowa drogi gminnej Gibałka-Lelis

„BUDOWA OBWODNICY OSTROŁĘKI W CIĄGU DROGI KRAJOWEJ NR 53”

Multiconsult Polska Sp. z o.o. działając w imieniu i na rzecz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, zaprasza do wzięcia udziału w Akcji Informacyjnej I - dotyczącej projektowanej OBWODNICY OSTROŁĘKI w ciągu drogi krajowej nr 53.

Materiały informacyjne udostępnione zostaną na stronie internetowej dk53-obwodnica-ostroleki.pl w dniu 17 kwietnia 2020 r.
Formularze opinii dotyczące przedsięwzięcia można przesyłać w terminie: do dnia 5 maja 2020 r., w formie:e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (forma preferowana) lub pocztą na adres: MULTICONSULT Sp. z o.o. ul. Bonifraterska 17, 00-203 Warszawa z dopiskiem: „Akcja informacyjna I – Budowa Obwodnicy Ostrołęki w ciągu DK-53”.

http://dk53-obwodnica-ostroleki.pl/